Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 21:30

Мелекінська школа

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини школи

До Дня Європи в Мелекінській школі пройшов фестиваль європейських країн. Діти продемонстрували своє бачення іноземних традицій та культур. Кожен дізнався щось нове та цікаве.

 

У школі відбулося вшанування пам'яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

                                         

В 2017 році Україна відзначає 100-річчя з часу проведення першого Курултаю кримськотатарського народу. З цієї нагоди в школі був оформлений інформаційний куточок. Учні 7, 10 та 11 класів проводили інформаційні п'ятихвилинки для учнів 1-11 класів. Вчитель історії Сафонов Микола Володимирович провів для учнів 10 класу тематичний урок "«Початок Української революції (1917 р. – квітень 1918 р.)»

З 4 по 8 грудня в школі проходив Тиждень права. Під час Тижня проходили наступні заходи:

- Єдиний урок права 8 грудня.

- Конкурс малюнків «Права дитини»

- Конкурс плакатів «Мої права»

- Вікторина «Казкове право» для учнів початкової школи

- Брейн-ринг «Маю право» для учнів 8-10 класів

- Перегляд фільму «Конвенція про права людини»

- Заочна вікторина «Демократія»

Сьогодні День Збройних Сил України, чергове чоловіче свято. Це, насамперед, свято доблесті, відваги, сміливості і мужності.
Щорічно наша країна відзначає 6 грудня День Збройних Сил України, який є національним військовим святом. Воно було засновано Верховною Радою України в 1993 році після здобуття країною незалежності та було приурочене до дня прийняття Закону "Про Збройні Сили України" 6 грудня 1991 року.
Незважаючи на те, що День Збройних Сил України у 2017 році припадає на середу, звичайний робочий день, але учні Мелекінської школи гідно відзначили це свято. У цей день військові отримали приємні привітання. Для учнів старших класів військовослужбовці, які дислокуються у с. Юріївка, провели урок мужності.Військові із села Азовське разом з учнями приймали участь у спортивних змаганнях,які проводив вчитель фізичної культури Ніколаєв С.М.. Учнівське самоврядування привітало гостей листівками.Було дуже приємно спостерігати за відвертою теплою бесідою між учнями та військовослужбовцями.

6 грудня в школі пройшли виховні години, присвячені сучасному стану Збройних сил України. Ці заходи спрямовані не тільки на популяризацію військової справи, але й на поглиблення знань учнів, від першокласників і до випускників, про історію нашої армії.

З 13 по 17 листопала в школі пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З цієї нагоди були проведені наступні заходи:

- Оновлення інформаційних куточків.

- Перегляд тематичних муьтфільмів "Я обережний завжди і всюди".

- Виставка малюнків "Безпека понад усе".

- Вікторина "Наша безпека".

- Навчальне тренування - Евакуація під час пожежі

- Виготовлення буклетів та вісників.

- Тематичні виховні години.

17 листопада в школі пройшов Фестиваль національних культур. У фестивалі брали участь учні з 3 по 11 клас. Кожний клас представляв свою країну. Захід вийшов цікавий, веселий та пізнавальний.

  

21 листопада, до Дня Гідності і Свободи в школі пройшли наступні заходи:

- Бібліотечна виставка "21 листопада - День Гідності та Свободи".

- Оформлення інформаційного куточка "Революція Гідності".

- Вікторина " Україна - європейська країна" для учнів 9 класу.

- Виховний захід "Я українець і цим пишаюсь".

- Круглий стіл "Вільні творять майбутнє" для учнів 10-11 класів.

- Спільний з Мелекінським будинком культури та сільською бібліотекою захід "Революція гідності".

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 
Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.Сьогодні в Мелекінській ЗОШ пройшла урочиста лінійка до дня Гідності та Свободи України.

20 листопада в школі проходили заходи, присвячені відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років. З нагоди свята вчитель історії - Сафонов Микола Володимирович провів з учнями 10 класу урок "Визначні події Української революції 1917-1921 років". А у 8 класі пройшов виховний захід "Українська революція. Історична правда".

З 4 по 10 листопада в школі проходив Тиждень енергозбереження. 
Діти могли ознайомитися з цікавою інформацією про енергозбереження на інформаційному стенді.
Серед учнів початкових класів пройшов конкурс "Збережи енергію".
Класні керівники в кожному класі провели тематичні заходи.

11 листопада увесь світ святкує День енергозбереження. До цієї дати члени гуртка "Джура" провели для учнів 4 класу виховний захід "Витрачай енергію розумно".

Діти відповідали на цікаві питання, складали памятку по енергозбереженню, розгадували кросворд та справлялися з іншими цікавими завданнями.

Наприкінці заходу гуртківці подарували кожному учню буклет "Витрачай енергію розумно".

6 листопада учні 10-11 класів подивилися фільм В. Кастеллі «НАТО: Свій чи чужий?». Картина справила на дітей велике враження, розкрила зміст роботи НАТО та необхідність співробітництва України з цією організацією.

Учні 7-8 класу провели круглий стіл під назвою «Україна-НАТО. Сьогодення і майбутнє».

Для учнів 9 класу була проведена лекція «Україна - НАТО: безпека через партнерство та співробітництво».

73 роки тому Україна змогла вигнати зі своєї землі німецько-фашистських загарбників. Ця дата була і буде світлою для всіх людей. В роки війни саме українці понесли найтяжчі втрати і саме українська земля зазнала найстрашніших руйнувань.

З нагоди святкування 73-ої річниці з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників шкільний бібліотекар Кліменко Світлана Василівна та вчитель історії Сафонов Микола Володимирович провели виховну годину «Палаючими українськими стежками…».

Дітям розповіли про події, що відбувалися на території України під час Другої світової війни та про необхідність пам’ятати важливі уроки історії, щоб не повторювати жахливі помилки минулого.

В бібліотеці оформлена виставка «Сторінками війни».

На другому поверсі оформлений інформаційний куточок «Шлях визволення» та виставка квіткових композицій «Пам’яті героїв».

І наше і майбутні покоління ніколи не забудуть свою історію. Слава всім тим, хто не жаліючи власного життя стояв на обороні рідної землі. Слава всім тим, завдяки кому ми живемо сьогодні. Ваш подвиг буде вічно жити в серці кожного українця!

 У 2017 році Україна святкує разом з рештою європейських країн 500-річчя Реформації. Це дуже важливий період історії, який демонструє важливість сприйняття відмінного від власного мислення, показує силу людського духу, прагнення знайти власний шлях і йти до цілі не дивлячись на труднощі.

До цієї дати в Мелекінській школі пройшли наступні заходи:

  • Виховні години, присвячені темі релігійної толерантності та християнської моралі (111 класи);
  • Перегляд художнього фільму «Страсти по Лютеру» (911 класи);
  • Оформлення інформаційного кутка «Релігійна толерантність».

14 жовтня Україна відзначає два славетних свята – День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків.
Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

З нагоди такого важливого свята в Мелекінській школі пройшов ряд заходів:

  • Акція по створенню малюнків до Дня захисника України;
  • Тематичні уроки з історії у 8 та 11 класах;
  • Конкурсно-ігровий урок в початковій школі «Україна – мати. Вмій її захищати»;
  • Відео- урок з обговоренням у 5-8 класах за темою «Україна – мати. Вмій її захищати»;
  • Дискусійний майданчий «Воїн крізь віки» (9-11 класи)
  • Конкурс плакатів «Героям слава»;
  • Екскурсія та покладання квітів на Алею Слави;
  • Святковий концерт «Тепло долонь і серця – захисникам України»;
  • Бібліотечна виставка «Козацька Покрова»;
  • Урок-реконструкція «У вишкільному таборі» із предмету «Захист Вітчизни» (10-11 клаc)

28 та 29 вересня в Мелекінській школі проходили заходи, присвячені Дню ветерана та Дню людей похилого віку:

  • Урочистий захід «Пам'ять жива»
  • Привітання активістів ветеранського руху Кольцової О.В. та Колісніченко Т.О.
  • Бесіди з учнями 18 класів «Чого навчають нас дідусі та бабусі»
  • Лекції з учнями 911 класів «Діалог поколінь».

Під час заходів діти не тільки отримували цікаву інформацію, але й змогли відвідати своїх підопічних та допомогти їм у буденних справах, що однозначно сприяє зміцненню відносин між представниками різних поколінь та вихованню поваги до людей старшого покоління.

2017 рік в Україні оголошено роком Японії.

На сьогодні Україна і Японія має гарні партнерські стосунки, а тому не є дивним бажання дізнатися більше про культуру та традиції цієї загадкової країни. Учні Мелекінської школи також прийняли участь у заходах присвячених року Японіїї в Україні.

На другому поверсі школи був оформлений інформаційний куток, де діти могли прочитати багато цікавого про японську культуру.

Учні початкової школи брали участь у конкурсі малюнків «Близька та далека Японія» і намагалися за допомогою олівців та фарб передати свої враження.

Діти старшої школи організували круглий стіл «Японія. Перспективи співпраці».

Учні середньої школи переглядали відеоматеріали про японську культуру та традиції.

8 вересня учні Мелекінської школи приймали участь в урочистостях, присвячених відкриттю пам’ятного знака морякам-десантникам, що визволяли нашу землю від німецько-фашистських загарбників.
Розпочалися урочистості на Алеї Слави. Розпочав мітинг Голова сільської Ради – Попович В.П. Потім під акомпанемент воєнного оркестру був покладений вінок на пам’ятник загиблим мелечанам, які не жаліючи себе воювали, щоб вигнати ворога зі своєї землі.
Після закінчення мітингу учні школи, морські піхотинці та члени громади прийняли участь у марафоні. Маршрут пролягав від Алеї Слави до другого спуску де і був урочисто відкритий пам’ятний знак.
Ніщо не буде забуте і ніхто не буде забутий поки ми шануємо память героїв і передаємо знання про їх подвиги наступним поколінням.

З 4 по 8 вересня в Мелекінській школі проходив Олімпійський тиждень. В його рамках проводилися наступні заходи:
- Щоденна ранкова зарядка. Кожного ранку на головній площі школи о 7:45 діти збиралися на ранкову зарядку, щоб отримати заряд бадьорості та гарного настрою.
- Олімпійський урок для молодших школярів, який складався з двох частин: усного журналу, присвяченого Олімпійським іграм та «Веселих стартів».
- Змагання з міні-футболу серед учнів старшої школи.
- Змагання з легкої атлетики між 6, 7 та 8 класами.
- Марафон, присвячений річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.

19 травня вчитель історії Сафонов М.В. провів круглий стіл «Великий терор: чи, дійсно, масові репресії розпочалися у 1937 році?»

12 травня вчитель історії Сафонов М.В. провів у 10 класі урок «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.) та урок для 11 класу «Україна в перші повоєнні роки (1945 – початок 1950-х рр.)»

10 травня пройшла виховна година для учнів 5-9 класів за участю Кольцової О.В. «Великий терор: жахливі сторінки історії 1930-х років»

 

 

 
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz